Nils Tydén "Vinter vid skeppsbron"

Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): Utsikt över Mariaberget, signerad N. Tydén., olja på pannå, 22x27 cm

672659

2019-09-02