Oljemålning motiv från Venedig

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Venedig, signerad Georg?, daterad 48, olja på duk, ca 49 x 59 cm

672660

2019-09-06