Fuzesil oljemålning

Fuzesil oljemålning
Fuzesil oljemålning
Fuzesil oljemålning
Fuzesil oljemålning
Fuzesil oljemålning
Fuzesil oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAJOS FUZESIL f.1931, porträtt, olja på duk, signerad, mått ca 40x50 cm

Mindre hål i duk

672663

2019-09-10