Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

MEISSEN, 1900-tal, fågel i träd, porslin, höjd ca 21 cm

Blad med skador

672665

2019-09-06