Dosa silver Ryssland

Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland
Dosa silver Ryssland

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, silver, 1800-tal, Ryssland, niellodekor, ca 9x3,5 cm, vikt ca 101 g

Åldersrelaterat slitage

672666

2019-09-08