Anita Fröding oljemålning
2019-09-03
672681
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Färgklang", ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 80x100 cm, oramad