Klappsolur

Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur
Klappsolur

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAPPSOLUR, med kompass, Tyskland, 1700-talets andra hälft, trä med delvis kolorerat och graverat papper, 7 x 4 cm.

Skador, kompletterad.

672685

2019-09-12