Snurrfåtölj Dux

Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux
Snurrfåtölj Dux

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, för Dux, snurrfåtölj, canvasklädsel, på kromad fot, sitthöjd 37 cm

Slitage, skador

672691

2019-09-02