Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖKBORD, 1900-talets mitt, underrede i trä med inläggningar i pärlemor, löstagbar bricka i mässing, höjd ca 51, diameter 60 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

672700

2019-09-01