Kimono, 1920-tal

Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal
Kimono, 1920-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIMONO, 1920-tal, siden, mönster med noh mask, längd ca 137 samt vidd mellan ärmarna 137 cm

Slitage, bruksslitage

672702

2019-09-16