Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KIMONO, 1920-tal, siden, mönster med noh mask, längd ca 137 samt vidd mellan ärmarna 137 cm
Slitage, bruksslitage
672702
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här