Kosti Meriläinen oljemålning
2019-09-09
672708
| Klubbat belopp | 380 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Självporträtt, signerad samt daterad -15, olja på duk, 48x42 cm
Duken är dublerad