Kosti Meriläinen oljemålning

Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

300 EUR

KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Självporträtt, signerad samt daterad -15, olja på duk, 48x42 cm

Duken är dublerad

672708

2019-09-09