Kosti Meriläinen oljemålning

Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning
Kosti Meriläinen oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Sittande modell, signerad samt daterad -15, olja på duk, 70x45 cm

672714

2019-09-06