Kosti Meriläinen oljemålning
2019-09-06
672714
| Klubbat belopp | 320 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Sittande modell, signerad samt daterad -15, olja på duk, 70x45 cm