Elisabeth Nyman färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELISABETH NYMAN (samtida): 2 st, kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 36x25 cm vardera

672716

2019-09-02