Boksnurra England

Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, England, mahognyfanér med intarsia, höjd ca 84, ca 44x44 cm

Smärre slitage.

672724

2019-09-02