Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHACKSPEL, bräde i svart och blå sten, pjäser i patinerad mässing, etikettmärk "Carras Made in Greece", 1900-talets slut, ca 40 x 40 cm
Bruksspår. liten nagg ibrädets ena hörn
672738
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här