Schackspel sten och patinerad mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKSPEL, bräde i svart och blå sten, pjäser i patinerad mässing, etikettmärk "Carras Made in Greece", 1900-talets slut, ca 40 x 40 cm

Bruksspår. liten nagg ibrädets ena hörn

672738

2019-09-02