Penselvaser 3 stycken Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PENSELVASER, 3 st, 18/1900-tal, porslin, Kina, cylinderformade, 1 st med kalligrafi samt 2 st med märkning i botten, höjder ca 28-29,5 cm

Slitage, nagg

672744

2019-09-06