Ulrika Hydman Vallien vaser

Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser
Ulrika Hydman Vallien vaser

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938), 2 vaser, glas, signerad Ulrika HV, Kosta Boda 48745, andra vasen med otydlig signatur, höjd 32-34 cm

Bruksslitage

672752

2019-09-01