Rosenthal "Pompadour"
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROSENTHAL, "Pompadour", matservis, 56 dlr, porslin, 1900-talets mitt, bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar 12 förrättstallrikar, 12 assieter, 2+2+1+1 uppläggningsfat i varierande storlek, 1 kanna, 1 såskar
mindre nagg kan förekomma
672774
2019-09-01