Rosenthal "Pompadour"

Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, "Pompadour", matservis, 56 dlr, porslin, 1900-talets mitt, bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar 12 förrättstallrikar, 12 assieter, 2+2+1+1 uppläggningsfat i varierande storlek, 1 kanna, 1 såskar

mindre nagg kan förekomma

672774

2019-09-01