John Wipp skulptur

John Wipp skulptur
John Wipp skulptur
John Wipp skulptur
John Wipp skulptur
John Wipp skulptur
John Wipp skulptur
John Wipp skulptur
John Wipp skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN WIPP (1927-2005): Skulptural komposition, signerad och daterad John Wipp 95, blandteknik/collage, ramens mått ca 40x30 cm

672802

2019-09-02