Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALVAR AALTO, bänk, pall, Artek, Finland, björk, höjd ca 44, 73x40 resp höjd 44 cm
Ytskador, slitage
672804
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här