Ann Edholm monotyp

Ann Edholm monotyp
Ann Edholm monotyp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANN EDHOLM (född 1953): Komposition, signerad och daterad Ann Edholm -89, monoprint, märkt A/P, bladmått ca 76x64 cm

672805

2019-09-02