Karmstolar Windsor 1800-tal

Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal
Karmstolar Windsor 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, "Windsor", 2 st., ek, England, 1800-tal, svarvade ben, med spår av bemålning, sitthöjd ca 31-40 cm

Kuntoraportti

Slitage, något ostadiga

672818

Päivämäärä:

2019-09-02