Karmstolar Windsor 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, "Windsor", 2 st., ek, England, 1800-tal, svarvade ben, med spår av bemålning, sitthöjd ca 31-40 cm
Kuntoraportti
Slitage, något ostadiga
672818
Päivämäärä:
2019-09-02