Stolar björk 1800-tal

Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal
Stolar björk 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 10+2, björk, 1800-talets mitt, Biedermeier/nyrokoko, genombruten ryggbricka, skuren dekor, svarvade ben, textil- och rottingklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, lagningar, förstärkningar

672819

2019-09-02