Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, rotfanérad skiva, 1900-talets mitt, ben i mahongy, höjd ca 60, 90x90 cm

Fanerskador, brännmärken

672821

2019-09-02