Sven Palmqvist skål

Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, glas, Orrefors, signerad: Orrefors PU 3092/1, diam ca 22 cm, höjd ca 12 cm

bruksspår, smärre repor

672827

2019-09-13