Jardinière glas

Jardinière glas
Jardinière glas
Jardinière glas
Jardinière glas
Jardinière glas
Jardinière glas

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

JARDINIÈRE, glas, 1800-talets första hälft, empire, skärslipad dekor, längd ca 19, höjd 15 cm

Nagg

672843

2019-09-05