Ewa Rudling fotografi föreställane Frank Zappa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Frank Zappa", signerad Ewa Rudling och numrerad 4/30 på baksidan, c-print, ca 45,5x30,5 cm,

Ewa Rudling om FRANK ZAPPA i Göteborg:
"- drog upp mig på scenen så att jag blev en del i hans show. Musiken var medryckande. Dansade runt med min kamera och följde med på flera konserter"
Skador: Oramat fotografi

Oramad

672849

2019-09-16