Reflex Pierre Forsell

Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell
Reflex Pierre Forsell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 1 par och ljuskrona, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 38 cm

Smärre slitage och repor sterainfläckar

672865

2019-09-03