Piet Mondrian serigrafi
Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PIET MONDRIAN, efter, Composition avec rouge, jaune et blur, reproduction serigraphie, signerad och daterad i trycket PM 21, Spadem 1980, Nouvelles Images France, motivmått ca 62x57 cm
Zustandsbeschreibung
Något vågigt blad. Bildytan med smuts och streck.
672867
2019-09-01