Piet Mondrian serigrafi

Piet Mondrian serigrafi
Piet Mondrian serigrafi
Piet Mondrian serigrafi
Piet Mondrian serigrafi
Piet Mondrian serigrafi
Piet Mondrian serigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PIET MONDRIAN, efter, Composition avec rouge, jaune et blur, reproduction serigraphie, signerad och daterad i trycket PM 21, Spadem 1980, Nouvelles Images France, motivmått ca 62x57 cm

Zustandsbeschreibung

Något vågigt blad. Bildytan med smuts och streck.

672867

2019-09-01