Sverin Nilson

Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson
Sverin Nilson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): flicka på stig, signerad Severin Nilson, olja på duk, 46x68 cm

Äldre lagning, retuscher samt mindre hål i duk

672875

2019-09-06