Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, gallerskål, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, empirestil, på tassar, detaljer i guld, diameter 24, höjd 11 cm
Lagning
672882
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här