Gallerskål KPM Berlin

Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin
Gallerskål KPM Berlin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, gallerskål, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, empirestil, på tassar, detaljer i guld, diameter 24, höjd 11 cm

Lagning

672882

2019-09-05