Dessertservis glas

Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas
Dessertservis glas

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

DESSERTSERVIS, 21 dlr., glas, 1800-talets slut, slipad dekor, bestående av: karaff, mindre skål, 10+2+7 assietter, diameter ca 13-15 cm

Flertalet nagg

672897

2019-09-05