Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
DESSERTSERVIS, 21 dlr., glas, 1800-talets slut, slipad dekor, bestående av: karaff, mindre skål, 10+2+7 assietter, diameter ca 13-15 cm
Flertalet nagg
672897
2019-09-05