Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd 1960-tal, vitlackerad metallstomme, senare vit skärm medföljer. höjd ca 120 cm
Slitage.
672898
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här