Hans-Agne Jakobsson golvlampa

Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd 1960-tal, vitlackerad metallstomme, senare vit skärm medföljer. höjd ca 120 cm

Slitage.

672898

2019-09-02