Ljusstakar 1 par nysilver

Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, nyrokoko, sent 1800-tal, höjd 26 cm

Bruksslitage.

672905

2019-09-16