Bordslampa 1900-talets mitt

Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, sannolikt Nordiska Kompaniet, stomme i mässing, skärm i lackerad metall, skaft i svartlackerat trä, höjd ca 46 cm

Bruksslitage, elen renoverad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

672922

2019-09-02