Bordslampa 1900-talets mitt
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, sannolikt Nordiska Kompaniet, stomme i mässing, skärm i lackerad metall, skaft i svartlackerat trä, höjd ca 46 cm
Bruksslitage, elen renoverad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
672922
2019-09-02