Kardinal oljemålning

Kardinal oljemålning
Kardinal oljemålning
Kardinal oljemålning
Kardinal oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Kardinal, olja på duk, ca 78x65 cm

Enligt uppgift från Moholms Herrgård, Västergötland

Duklagningar, retuscher

672943

2019-09-05