Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
NEW YORK, CURRIER & IVES, "The Great Suspension Bridge, 1890 kromolitografi, plansch, samtida ram, 48x62 cm
Skador, bortklippt text i nedre marginal
672944
2019-09-08