Currier & Ives New York plansch 1890

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

NEW YORK, CURRIER & IVES, "The Great Suspension Bridge, 1890 kromolitografi, plansch, samtida ram, 48x62 cm

Skador, bortklippt text i nedre marginal

672944

2019-09-08