Jan Håfström färgetsning
2019-09-02
672945
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Man Who Never Was (red)", färgetsning. signerad Jan Håfström 2016, bladmått 67 x 40 cm