Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA / VÄGGLAMPA, funkis, 1930-tal, grönlackerad skärm, kromad stomme, höjd 22 cm
Senare bemålning, slitage, smärre bucklor
672961
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här