Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COASTERS, 1 par, FAT, 1900-talets andra hälft, spegelglas samt mässing, diameter 13, resp 20x10 cm
Bruksslitage
672963
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här