Coaster samt fat med spegelglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 1 par, FAT, 1900-talets andra hälft, spegelglas samt mässing, diameter 13, resp 20x10 cm

Bruksslitage

672963

2019-09-08