Bertil Vallien skulptur
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av infälld figur, etikettmärkt och signerad "Kosta Boda B Vallien, atelje 305869003, För Djurgården 1986 19/100", längd 17 cm
Obetydlig nagg
672967
2019-09-02