Carl Malmsten "Undantaget" vitrinskåp i teak
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, 2-delad stomme fanerad i teak, nyckelbussningar i mässing, överdelens hyllplan i glas samt underdelen fanerad i teak, höjd 176 cm, 96x37 cm
Bruksslitage
672976
2019-09-02