Carl Malmsten "Undantaget" vitrinskåp i teak

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, 2-delad stomme fanerad i teak, nyckelbussningar i mässing, överdelens hyllplan i glas samt underdelen fanerad i teak, höjd 176 cm, 96x37 cm

Bruksslitage

672976

2019-09-02