Starkvinsglas 1800-tal

Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal
Starkvinsglas 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STARKVINSGLAS, 7 st., grön glasmassa, 1800-talets andra hälft, fasettslipat ben (en utan fasettslipning), höjd ca 12-13 cm

Nagg, varierande storlek/höjd

672982

2019-09-05