Silverringar 1960-tal

Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal
Silverringar 1960-tal

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

80 EUR

SILVERRINGAR, 4 st, rökkvarts och syntetisk spinell, bl.a. E. Granit och Martti Viikinniemi, storlek 15-17,5.

Slitage.

672988

2019-09-02