Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN FALKMAN (född 1938): "Makrillmorgon", signerad Jan Falkman, daterad -77, numrerad 82/190, färglitografi, ca 79x110 cm
Ej examinerad ur ramen
672990
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här